Młodzi judocy Gwardii Szczytno pięciokrotnie stawali na podium podczas zawodów w ramach Ełckiej Ligi Judo.

Pięć razy podium w Ełku

W Ełku wystartowało 61 zawodników z 5 klubów. Wśród nich znalazła się piątka judoków Gwardii. Każdy z tej grupy znalazł się w czołowej trójce. Pierwsze miejsce zajęli: Bartosz Kukliński (młodzik 38 kg) i Wiktor Dodajewski (młodzik 56 kg). Na drugim stopniu podium stanął Jonasz Krzysztonek (junior mł. 66 kg). Trzecie miejsce zajęły: Maja Rykowska (młodzik 48 kg) i Agata Kosińska (junior mł. 66 kg).

-Oprócz zwycięzców chciałbym wyróżnić Agatę Kosińską, która była jedyną dziewczyną w swojej kategorii i rywalizowała z chłopakami. Jedną walkę wygrał – mówi trener Tadeusz Dymerski.