W minionym tygodniu rozegrano pierwszą kolejkę drugiego sezonu Szczycieńskiej Ligi Darta o Puchar Trans-Duarte.

Pierwsza kolejka
W pierwszej kolejce najcelniej do tarczy rzucał Arkadiusz Leska (na pierwszym planie)

Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników. Zwyciężył Arkadiusz Leska, który w finale pokonał Piotra Sawickiego 5:2. Na podium po pierwszych lotkach Wojciech Tworkowski. W zawodach wystartowało dwóch nowych darterów. Organizatorzy zapraszają w każdy czwartek o godz. 17.00 do Bazy Wodnej, przy ul. K. Klenczona

W sobotę 21 stycznia troje zawodników ze Szczytna wzięło udział w Grand Prix Wyszkowa. W silnie obsadzonych zawodach z udziałem 46 osób osób Arkadiusz Leska zajął piąte miejsce, a Wojciech Tworkowski, Rober Wiśniewski – siedemnaste.