Ci, którzy jeszcze nie oddali głosów w I etapie Plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego, powinni się pospieszyć. Czas na dostarczenie do naszej redakcji kuponów z nazwiskami swoich kandydatów mają już tylko do piątku.

Pierwszy etap za pięć dwunasta
Ubiegłoroczni finaliści naszego Plebiscytu w towarzystwie starosty Jarosława Matłacha. Kto znajdzie się w ich gronie teraz, dowiemy się już wkrótce

To już ostatnie dni trwania I etapu Plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego. Czytelnicy „Kurka Mazurskiego” jeszcze tylko do piątku 13 kwietnia mogą wybierać spośród wszystkich sołtysów z terenu powiatu. Po tym terminie i przeliczeniu głosów podamy listę 15 finalistów naszej zabawy. W ich gronie znajdzie się po dwóch sołtysów z każdej gminy, którzy otrzymali najwięcej głosów w I etapie. Wyjątkiem jest gmina Szczytno, największa w powiecie. Ją w finale Plebiscytu reprezentować będzie trzech kandydatów. Jest o co walczyć, bo sołectwo, którego przedstawiciel w II etapie zajmie pierwsze miejsce, otrzyma w nagrodę od starosty 3 tys. zł, drugie – 2 tys. zł, a trzecie – 1 tys. złotych. Zwycięzca dostanie także nagrodę indywidualną.

Każdy może oddać dowolną liczbę głosów. Ważne są tylko kupony wycięte z „Kurka Mazurskiego”. Rozstrzygniecie Plebiscytu i ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu.

(kee)