W parku na ul. Pasymskiej montowane są nowe elementy wyposażenia służącego do wypoczynku i relaksu. Będą to m.in. kolejne ławki, stoliki i kwietniki, a nawet girlanda świetlna. Do tego jeszcze przed majówką pojawią się tam także wywołujące liczne, przeważnie ironiczne komentarze, hamaki. Burmistrz Mańkowski apeluje, aby z krytyką wstrzymać się do zakończenia prac.

Poczekajcie z tą krytyką
Burmistrz Krzysztof Mańkowski: - Poczekajmy na efekt końcowy, a potem przyjmę z pokorą ewentualne słowa krytyki lub zadowolenia

Miasto powiększa tereny oraz uzupełnia wyposażenie służące do wypoczynku i relaksu. We wtorek w parku przy ulicy Pasymskiej zamontowano kolejne elementy infrastruktury wypoczynkowej. Jak zapowiada na swoim profilu społecznościowym burmistrz Krzysztof Mańkowski, przed weekendem majowym w przygotowanych w zeszłym roku miejscach zawisną hamaki, w następnych tygodniach zostaną posadzone drzewka oraz dostawione kolejne ławki, stoliki i kwietniki. Całość zwieńczy nastrojowa girlanda świetlna. - Mimo pojawiającej się czasami krytyki, jestem przekonany, że będzie to jedno z atrakcyjniejszych i zapewne ulubionych miejsc mieszkańców ceniących sobie wypoczynek na świeżym powietrzu. Poczekajmy na efekt końcowy, a potem przyjmę z pokorą ewentualne słowa krytyki lub zadowolenia – deklaruje burmistrz.

(kee)