Dwie drużyny ze Szczytna zajęły miejsca na podium V Wiosennego Bartoszycki Turnieju w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Dyrektora Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Podwójne podium w Bartoszycach

W turnieju wystartowało siedem zespołów, podzielonych w pierwszej fazie na dwie grupy. Do gier o najwyższe lokaty dostały się zarówno drużyny WSPol Szczytno, jak i Belfra. Ostatecznie szczycieńskie studentki uplasowały się na 2. miejscu. W finale uległy one 0:2 ekipie z Kętrzyna. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyły nauczycielki z Belfra. Trzykrotne triumfatorki poprzednich edycji turnieju w małym finale wygrały 2:0 z Biskupcem.