Zawodnicy szczycieńskiej ASW pokazali się z dobrej strony podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Zambrowa. Klasą dla siebie byli Daniel Stolarczyk i Kacper Paprotny, którzy w swoich kategoriach nie dali szans rywalom.

Popis Daniela i Kacpra

Daniel Stolarczyk był zdecydowanie najlepszy w kategorii młodzików +60 kg. Szczytnianin wygrał każdą z trzech walk. Niewiele do powiedzenia mieli rywale Kacpra Paprotnego, startującego w kategorii kadetów do 50 kg. Podopieczny Dariusza Hrynowieckiego wszystkie trzy pojedynki kończył przed czasem. Trzeci medal wywalczył Maciej Pawłowski, występujący w kategorii kadetów młodszych +40 kg. Zajął on trzecie miejsce.

W Zambrowie startowali jeszcze Mieszko Popiało i Julia Czujak, którym jednak do szczęścia trochę zabrakło.