Przed nami III edycja „Pozytywnych inicjatyw”. Jest to wydarzenie o charakterze chrześcijańskim, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozytywne inicjatywy tuż-tuż
Podobnie jak przed rokiem, także i teraz podczas „Pozytywnych inicjatyw” nie zabraknie dobrej muzyki

- Nie zabraknie dużej dawki dobrej muzyki, wartościowego przekazu, inspirujących historii ludzi, których życie zmienił Jezus. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, którzy będą mogli skorzystać z zajęć KIDZ KLUB, prowadzonych przez profesjonalnych animatorów. Serdecznie zapraszamy! - zachęca do udziału Łukasz Wróblewski, koordynator „Pozytywnych inicjatyw 2018”. Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek 13 sierpnia i potrwa do niedzieli 19 sierpnia.

Z myślą o najmłodszych działać będzie KIDZ KLUB (13-18 sierpnia, godz. 10.00-14.00). - Jest to klub, gdzie poprzez zabawę, przedstawienia i inne formy chcemy mówić o wartościach, o których często zapominamy, mimo że są one bardzo ważne: o szacunku i miłości do Boga, drugiego człowieka i samego siebie – tłumaczy Łukasz Wróblewski.

W piątek 17 sierpnia o godz. 18.00 rozpocznie się koncert Grzegorza Kloca. To muzyk, wokalista i kompozytor, który porzucił współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, by upowszechniać chrześcijański przekaz. W tym roku promuje swoją najnowszą płytę.

W sobotę 18 sierpnia od godz. 18.00 trwać będzie GARDEN PARTY- CHILL & GRILL, czyli piknik w rustykalnym klimacie, przeplatany historiami ludzi, których życie zmienił Jezus. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie uśmiechu, nowych znajomości i dobrej muzyki. W tym roku oprawę muzyczną zapewni Krzysztof Guz, który łączy muzykę bluesową z chrześcijańskim przesłaniem.

W niedzielę 19 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie się zakończenie tygodnia „Pozytywnych inicjatyw” wspólnym nabożeństwem niedzielnym, podczas którego będzie można wysłuchać nauczania pastora Michała Szlachetki ze Zboru Chrześcijan Baptystów w Otwocku.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny. Odbywać się one będą w pobliżu kościoła Chrześcijan Baptystów w Szczytnie.

(kee)