Orlen Reklama Top

Pierwszą wygraną na swoim koncie zapisali ubiegłoroczni mistrzowie rozgrywek, czyli piłkarze MOS-u. Po dramatycznym meczu pokonali Gwardię Jarka 4:3.

W tabeli I ligi wciąż prowadzi beniaminek, czyli TVN. Tym razem rozbił on 12:4 zespół o tajemniczej cokolwiek nazwie ???. Zwycięstwa TVN-u mniej dziwią, jeśli przyjrzymy się składowi tej drużyny – znajdują się w niej gracze biegający wiosną i jesienią po IV-ligowych boiskach. Mistrz poprzednich rozgrywek, czyli MOS, jest piąty.

Na czele tabeli II ligi znajdują się trzy drużyny, które po trzech kolejkach zgromadziły po 7 punktów: Novum/Reda, Hamburger i Płomień. Na uznanie zasługuje wynik z ostatniej kolejki Hamburgera, który pokonał Olszyny aż 11:3.

Samodzielnym liderem z kompletem punktów w III lidze jest Santos. W ostatnim meczu zespół ten wygrał z Przyszli pograć 7:3.

W klasyfikacji króla strzelców trzech zawodników ma na swoim koncie już 8 bramek. Są to: Michał Kwiecień (TVN, I liga), Jakub Domżalski (Novum/Reda, II liga) i Łukasz Jaruga (Santos, III liga).

(orz)