Od soboty do poniedziałku na kortach w Nowym Gizewie rozgrywano VI Turniej Tenisa Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Szczytno.

Przerwany finał
Mimo niesprzyjającej aury pary tenisowe walczyły do końca, nawet o jeden dzień dłużej

Mecze toczyły się w dwóch grupach w systemie „każdy z każdym”. W finale po zaciętym pojedynku Mariusz Daszewski grający w parze z 12-letnią córką Amelią, zwyciężyli Dorotę i Andrzeja Jemielitów w stosunku 7:5, 6:4. Trzecie miejsce zajęła para Grażyna Orzoł i Mateusz Stryjewski.

Zawody, jak to już staje się tradycją, utrudniały opady deszczu. W niedzielę z tego powodu trzeba było przerwać mecz finałowy, który został dokończony w poniedziałek.

Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Szczytno i Stowarzyszenie Mazurski Klub Tenisowy.