Zawodnicy SKKK Szczytno wywalczyli cztery medale podczas XXXI Pucharu Polski Seniorów i XI Pucharu Polski Juniorów Młodszych i Młodzików w Karate Kyokushin.

W zawodach w Białej Podlaskiej wystartowała rekordowa liczba ponad 400 karateków z 87 ośrodków.

W kategoriach seniorskich na medal (srebrny) spisali się Adrian Staszewski (65 kg) i Ewelina Mirosław (55 kg). Oboje w drodze do finału stoczyli po trzy walki, a w decydujących starciach nieznacznie ulegli rywalom. W młodszych kategoriach nie zawiodły Emilia Gwiazda (55 kg) i Julia Wojciechowska (+55 kg), które przywiozły z Białej Podlaskiej po brązowym medalu. Nie do końca zadowolona ze swojego startu była trzecia zawodniczka medalista ME Julia Kędzierska. Pojechała na zawody mocno przeziębiona i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscach 5.-8. Podobnie wypadła debiutująca w imprezie tej rangi Renata Zawrotna. Swoją walkę o wejście do strefy medalowej przegrała wskutek użycia niedozwolonej techniki. - Wielka szkoda, że właśnie na tym etapie jej się to przydarzyło. Prowadziła wyraźnie w tej walce i gdyby miała trochę więcej doświadczenia, zdobyłaby medal - komentuje sensei Piotr Zembrzuski.

W Białej Podlaskiej zaprezentowało się w sumie 8 karateków ze szczycieńskiego klubu.