Co warto zobaczyć, czego posłuchać, gdzie się bawić.

Proponujemy Państwu stronę, na której znajdziecie informacje o imprezach, koncertach i wystawach organizowanych na terenie naszego powiatu, i nie tylko.

IMPREZY, KONCERTY JEDWABNO

19 sierpnia - "Święto Chleba"

Program imprezy:

17.00 - 20.00 - program obrzędowy "Święta Chleba", wystąpi kapela cymbalistów "Niezapominajki", odbędzie się rewia mody "Panny z kłosem", degustacja chleba ze smalcem oraz ustalenie rekordów, np. na największy i najbardziej oryginalny wypiek.

20.00 - 21.00 - Koncert Andrzeja Rybińskiego (cena biletu w przedsprzedaży - 10 zł, przed koncertem 13 zł.

OLSZTYN

19 sierpnia- "Noc Kobiet"

23.00 na Placu Jana Pawła II odbędzie się specjalny koncert, podczas którego wystąpią: Urszula Dudziak, Nika Jager, Marysia Sadowska

17-19 sierpnia - Trzydniówka Teatralna, czyli festiwal widowisk plenerowych

20 sierpnia w olsztyńskim amfiteatrze odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 10-lecia zespołu Kuśka Brothers. Na scenie wystąpią: Lido, Niters, The Cuffs, Zaraza, Enej, Shannon oraz zespół Kuśka Brothers. Początek godz.: 18.00. Wstęp wolny.

GIŻYCKO

18 sierpnia - "Mazurska Fiesta Jazzowa"

godz. 19.00 - w amfiteatrze Twierdzy Boyen odbędzie się impreza, która potrwa dwa dni. Występ rozpocznie zespół "Funk De Nite" z Krakowa, grający autorską odmianę elektronicznego jazzu, po nim wystąpi Ewa Bem.

Koncerty prowadzić będzie Andrzej Pawlik z Radia Olsztyn. Cena biletu 15 zł.

SPORT, REKREACJA SZCZYTNO

Do 31 sierpnia trwać będzie Plażowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn 3-osobowych (dziewczyny i chłopcy). Miejsce: plaża miejska, godz. 17.00. Kat. wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie, studenci i dorośli.

19 sierpnia (sobota) godz. 12.00 strzelnica LOK przy ul. Mrongowiusza - III Zawody Strzeleckie (strzelanie z wiatrówki - dziewczęta i chłopcy).

19 sierpnia (sobota) o godz. 17.00 na plaży miejskiej odbędzie się III Łowienie Rybek na magnez (dziewczyny i chłopcy). Kat. wiekowe: przedszkolaki, szkoły podstawowe kl. I-III, IV-VI, gimnazja, szkoły średnie.

GIŻYCKO

18-20 sierpnia - IX Mistrzostwa Polski Katamaranów. Miejsce Jez. Kisajno.

oprac. Magda Cudnoch

2006.08.16