Dziś, w siedzibie Fundacji „Kreolia” - Kraina Kreatywności w Jerutkach, poznamy wyniki XV edycji Plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego. W tym roku do naszej redakcji wpłynęła rekordowa liczba głosów.

Rekordowy SupersołtysKto zostanie w tym roku Supersołtysem Powiatu Szczycieńskiego? Tego dowiemy się już dziś. Ogłoszenie wyników XV edycji organizowanego przez redakcję „Kurka Mazurskiego” i Starostwo Powiatowe w Szczytnie Plebiscytu, odbędzie się, podobnie jak przed rokiem, w gościnnych progach siedziby Fundacji „Kreolia” - Kraina Kreatywności. Sołectwo, którego przedstawiciel zajmie I miejsce, otrzyma w nagrodę od starosty Jarosława Matłacha 3 tys. zł, II miejsce jest premiowane kwotą 2 tys. zł, a III – 1 tys. złotych.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa nie tylko z racji jubileuszu. Do naszej redakcji wpłynęło ponad 2 tysiące kuponów od czytelników. To najwięcej od początku naszej zabawy. To, kto w tym roku wygra, nie było wiadome do samego końca liczenia głosów. Emocji i niespodzianek podczas dzisiejszej gali nie zabraknie. Relację z niej wraz z wynikami Plebiscytu zamieścimy w kolejnym wydaniu „Kurka”.

(ew)