Siatkarki ze szczycieńskiego ZS 3 wywalczyły awans do wojewódzkich finałów mistrzostw w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych.

Hala szczycieńskiego ZS 1 gościła uczestników I Sylwestrowego Turnieju w Piłce Koszykowej. Najlepsi okazali się zawodnicy TRÓJECZKI Olsztyn.

ZAGRAJĄ W FINAŁACH

Impreza szczebla regionalnego odbyła się jeszcze przed świętami w hali ZS 1. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, które rozgrywały spotkania systemem "każdy z każdym". Zaliczone zostały rezultaty meczów z turniejów rejonowych.

WYNIKI

LO II Giżycko - ZS 3 Szczytno 0:2,. ZS Biała Piska - ZSR Giżycko 0:2, ZS 1 Biała Piska - LO II Giżycko 2:0, ZSR Giżycko - ZS 3 Szczytno 1:2; zaliczone wyniki spotkań z rozgrywek rejonowych: ZS Biała Piska - ZS 3 Szczytno 2:3, LO Giżycko - ZSR Giżycko 1:2

KOLEJNOŚĆ

1. ZS 3 Szczytno, 2. ZSR Giżycko, 3. ZS Biała Piska, 4. LO II Giżycko

Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki. W zawodach półfinałowych wystąpią siatkarski z giżyckiego ZSR. Impreza została zorganizowana przez PCSTiR w Szczytnie.

SYLWESTROWI KOSZYKARZE

WYNIKI

ZEFIR Szczytno - WARMIA Lidzbark Warm. 63:66, ZEFIR II Szczytno - TRÓJECZKA Olsztyn 34:74, ZEFIR II - WARMIA 45:64, ZEFIR - TRÓJECZKA 50:56, ZEFIR - ZEFIR II 41:38, TRÓJECZKA - WARMIA 56:35

KOLEJNOŚĆ

1. TRÓJECZKA Olsztyn, 2. WARMIA Lidzbark Warm., 3. ZEFIR Szczytno, 4. ZEFIR II Szczytno

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Najlepszych graczy w poszczególnych zespołach nagrodzono piłkami koszykowymi. Organizatorem imprezy był MUKS ZEFIR Szczytno.