Drużyna z Gimnazjum Sportowego wygrała Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców.

W mistrzostwach, które odbyły się w piątek 22 października w hali im. Wagnera, wystartowało 9 zespołów. W pierwszej fazie podzielono je na trzy grupy, których zwycięzcy walczyli potem o miejsca na podium.

Mecze o miejsca 1-3:

Gim. 1 Szczytno – Gim. Świętajno 2:0, Gim. 1 Szczytno – Gim. Sport. Szczytno 0:2, Gim. Sport. Szczytno – Gim. Świętajno 2:0.

Mistrzem zostało zatem Gimnazjum Sportowe, które podczas turnieju nie straciło nawet seta. Drugie miejsce zajęła szczycieńska „jedynka”, na miejscu trzecim zameldowało się zaś Gimnazjum Świętajno. W turnieju pocieszenia najlepsze było szczycieńskie Gimnazjum nr 2 i jemu też przypadło miejsce czwarte. Powiatowi mistrzowie trenowani przez Piotra Lisewskiego wystąpili w składzie: Piotr Horoszkiewicz, Marcin Wróblewski, Wojciech Szczęsny, Bartosz Rosiński, Damian Morawski, Jakub Kusior, Dominik Dajewski, Artur Piórkowski, Jakub Filipowicz, Patryk Smoliński, Maciej Gołąbek, Michał Wasilewski. Impreza została zorganizowana przez szczycieńskie PCSTiR.