Właściciel samochodu ciężarowego, który został uszkodzony w czasie ubiegłotygodniowej kolizji na obwodnicy Jarocina, poszukuje sprawcy. Trop prowadzi do naszego powiatu, bo naczepa jego pojazdu miała szczycieńską rejestrację.

Spowodował kolizję i uciekł
Do kolizji z udziałem samochodu ze szczycieńską rejestracją doszło na obwodnicy Jarocina

Do kolizji doszło w nocy 14 października o godzinie 1.15 na obwodnicy Jarocina. Poszkodowany został właściciel samochodu ciężarowego marki DAF, w który wjechała czerwona scania. Kierowca DAF-a, aby uniknąć czołowego zderzenia, zjechał do rowu. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. W samochodzie sprawcy zostało urwane lewe lustro i prawdopodobnie uszkodzone lewe przednie światło. Świadek kolizji podał częściowe tablice rejestracyjne naczepy scanii – NSZ. Apel o pomoc w odszukaniu sprawcy pojawił się w mediach społecznościowych. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, proszone są o kontakt pod nr tel.: 505-676-758. Dla tego, kto przyczyni się do odnalezienia sprawcy, przewidziana jest nagroda.

Szczycieńska policja na razie o sprawie nic nie wie. - Do tej pory żadna informacja na ten temat do nas nie dotarła – informuje st. sierż. Izabela Cyganiuk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

(ew)