Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie z okazji Dnia Kobiet przygotował paniom niespodziankę w postaci recitalu Ewy Kuklińskiej. O święcie nie zapomniano też w Bibliotekach Publicznych Gminy Szczytno.

ŚWIĘTAJNO

Świętowały Dzień Kobiet
Uczestniczki koncertu w Świętajnie wraz z Ewą Kuklińską (trzecia z lewej)

Z okazji Dnia Kobiet przybyłe przybyłe do GOK-u w Świętajnie panie mogły poczuć się jak w chmurach. A to za sprawą lekkiej, ale za to bardzo nastrojowej dekoracji, jak również dzięki anielskiemu głosowi występującej artystki.

Bohaterki wieczoru witane były przez radnego powiatowego Krzysztofa Bułę, przewodniczącego Rady Gminy Świętajno Sławomira Grzegorczyka oraz członków Młodzieżowej Rady Gminy. Każda z przybyłych otrzymała różę wraz z małym upominkiem.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył mieszkankom sekretarz gminy Piotr Szopiński. Prezentem muzycznym był recital Ewy Kuklińskiej. Artystka przeprowadziła publiczność przez magiczny świat piosenki, śpiewając takie utwory, jak: „Każda kobieta to szpieg”, „Tańczę, bo lubię”, „Evita” i wiele innych.

GMINA SZCZYTNO

Jedno ze spotkań z okazji Dnia Kobiet odbyło się w Lipowcu

Z okazji Dnia Kobiet w Bibliotekach Publicznych Gminy Szczytno odbyły się spotkania dla pań, aby uczcić ich święto. W Kamionku, Lipowcu i Olszynach uczestniczki, przyjmując życzenia, kwiaty i inne upominki, świętowały 100-lecie uzyskania praw wyborczych przez kobiety, wzięły udział w warsztatach florystycznych oraz wysłuchały fachowych rad kosmetyczki.

(I), (J)