Reprezentacja szczycieńskiej SP 6 zajęła 3. miejsce w finale Mistrzostw Województwa w Minipiłce Siatkowej Chłopców.

W turnieju finałowym , który odbył się w Gołdapi, wystąpiło 6 drużyn. W fazie grupowej szczytnianie pokonali po 2:0 rówieśników z Bartoszyc i Łączna. W półfinale po dramatycznym meczu ulegli 1:2 drużynie z Olsztyna. - Mogliśmy grać o 1. miejsce. W tie-breaku prowadziliśmy już 8:4 – ubolewa szkoląca drużynę Anna Rybińska, zadowolona jednak z lokaty na podium. Jej podopieczni w swoim ostatnim spotkaniu ponownie okazali się lepsi od zespołu z Bartoszyc. Tytuł mistrzowski wywalczyli gospodarze.

Reprezentację SP 6 tworzyli: Konrad Drężek, Radosław Krzewski, Tomasz Olender, Adam Jemielita, Grzegorz Siurnicki, Mariusz Głowicki, Michał Wieczorek, Dominik Maciejewski.