Reprezentacja Lipowca wśród dziewcząt, a wśród chłopców ekipa reprezentująca SP nr 6 okazały się najlepsze w zorganizowanym przez Powiatowe Centrum Sportu turnieju piłki nożnej.

Szóstka wygrała turniej
Wśród chłopców zwyciężyli zawodnicy SP nr 6

W kategorii chłopców udział wzięło 110 zawodników broniących barw 12 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe: SP nr 6 Szczytno, SP nr 3 Szczytno, SP Zabiele, SP Olszyny, SP Dźwierzuty, SP Wielbark, SP Rudka, SP Świętajno, SP Lipowiec, SP nr 2 Szczytno, SP Szymany, SP Łatana Wielka. Po przebrnięciu przez eliminacje w grupie finałowej wystąpiły zespoły SP nr 2 i SP nr 6 ze Szczytna oraz ekipa z Wielbarka. Ostatecznie najlepsza okazała się ekipa SP nr 6, która w finale wygrała obydwa spotkania po 2:0. W rozgrywkach dziewcząt udział wzięły trzy zespoły (uczestniczyły 32 zawodniczki)

Zawodniczki z Lipowca okazały się bezlitosne dla swoich rywalek

reprezentujące: Gimnazjum Wielbark, Gimnazjum Lipowiec oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach. Rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym. Najlepsze okazały się dziewczęta z Lipowca, które pokonały 2:0 ekipę z Dźwierzut. W drugim swoim meczu dopiero w rzutach karnych wygrały z konkurentkami z Wielbarka

(ll)