Inaczej być chyba nie mogło. Piotr Moczydłowski z SKKK Szczytno wywalczył kolejny w swojej karierze tytuł Mistrza Polski w Kyokushin Karate w kategorii 70 kg. Na podium stanął również Artur Lutostański, który w tej samej kategorii był trzeci.

Tak się radzi w Sieradzu

Piotr Moczydłowski znów nie miał sobie równych. W Sieradzu został dodatkowo wybrany najlepszym zawodnikiem imprezy. Wcześniej w finale pokonał Przemysława Kołtonia z Kielc.

Na medal spisał się też Artur Lutostański, startujący podobnie jak Moczydłowski w kategorii 70 kg. Szczytnianin był trzeci.

W sieradzkich mistrzostwach uczestniczyli również inni zawodnicy SKKK. Zarówno Ewelina Mirosław, jak i Przemysław Romanowski odpadli jednak we wcześniejszej fazie turnieju.

Drużynowo nasz ośrodek zajął 4. miejsce, plasując się za Wrocławiem, Warszawą i Tarnowskimi Górami. W mistrzostwach uczestniczyło 150 zawodników z 62 klubów.