Dziś swoje typy rekomenduje Zbigniew Dobkowski, były trener i sędzia piłkarski, znany działacz i popularyzator sportu, organizator wielu imprez dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oto jak uzasadnia swój wybór:

Konrad Bukowiecki – Od kilku lat kibicuję jego znakomicie rozwijającej się karierze. Dzięki solidnej opiece trenerskiej swego ojca Irka i ciężkiej pracy na treningach zbiera dziś owoce sukcesu.

Patrycjusz Malanowski – Supersnajper wzbudzający podziw piłkarskich ekspertów, bardzo solidny i pracowity zawodnik. To talent na I ligę, a nawet ekstraklasę.

Maciej Jóźwik – już w wieku młodzika dał się poznać jako ambitny, waleczny bokser. Efektem tego trzeci już tytuł Mistrza Polski seniorów. Trzymam za niego kciuki.

Dominik Smosarski – Jest bardzo zdolnym i utalentowanym biegaczem. Jego dotychczasowe osiągnięcia wróżą mu dużą karierę na arenach międzynarodowych.

Kamil Komorowski – najskuteczniejszy piłkarz drużyny juniorów SKS-u. Jak będzie prawidłowo się rozwijał, na pewno będzie o nim głośno.

Karol Kijewski – Prawdziwy talent, dobrze, że odkryty w tak młodym wieku. Wróżę mu dużą karierę sportową.

TYPUJĄ CZYTELNICY

Talentów nam nie brakujeZbigniew Dobkowski

SENIOR: 1. Konrad Bukowiecki, 2. Patrycjusz Malanowski, 3. Maciej Jóźwik

JUNIOR: 1. Dominik Smosarski, 2. Kamil Komorowski, 3. Karol Kijewski