W turnieju rywalizowało 18 par, w tym poseł na Sejm RP

Tenis ziemny. Finały przy sztucznym  świetle
W kategorii „open” zwyciężyła para (z lewej) Andrzej Jemielita i Mariusz Daszewski pokonując w finale Mariusza Radziszewskiego i Adama Sado
Poseł Wojciech Kosakowski (w środku) w parze z Pawłem Daszkiewiczem zwyciężyli Jerzego Tyczyńskiego i Ryszarda Dobkowskiego w kategorii „50+”

W dniach 14-21 sierpień rozgrywano VI Turniej tenisa ziemnego w deblu mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Szczytno. Do rywalizacji przystąpiło 18 par z powiatu szczycieńskiego oraz Biskupca, Ciechanowa, Ełku, Przasnysza. Mecze finałowe rozgrywane były już o zmierzchu i po zmierzchu na korcie położonym na osiedlu Leyka, który obecnie jeszcze jako jedyny w okolicach Szczytna posiada sztuczne oświetlenie. Ostatni pojedynek – finał kategorii „open” zakończył się po godz. 22.00. Zwyciężyła para: Mariusz Daszewski (Rudka) i Andrzej Jemielita (Nowe Gizewo). Drugie miejsce zajęli: Mariusz Radziszewski (Szczytno) i Adam Sado (Ciechanów). W finale kategorii „50+” zwyciężyła para z Ełku : Paweł Daszkiewicz i Wojciech Kossakowski (poseł na Sejm RP), pokonując Ryszarda Dobkowskiego (Wielbark) i Jerzego Tyczyńskiego (Płozy). Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Szczytno i Stowarzyszenie Mazurski Klub Tenisowy.