W tym wydaniu „Kurka” drukujemy już ostatni kupon Plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego. Na kandydatów do tego tytułu można głosować jeszcze tylko do piątku.

 

Tylko piątku 17 czerwca czekamy na kupony z nazwiskami kandydatów do tytułu Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego. Wiele wskazuje na to, że tegoroczna edycja naszej zabawy organizowanej wspólnie ze starostwem, będzie rekordowa pod względem liczby oddanych głosów. Zapewne losy Plebiscytu będą się ważyć do ostatniej chwili. Przypominamy, że jest o co walczyć. Sołectwa, których przedstawiciele zajmą I, II i III miejsca, otrzymają od starosty Jarosława Matłacha nagrody finansowe w wysokości odpowiednio 3, 2 i 1 tys. złotych. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 czerwca podczas uroczystości w restauracji „Zacisze”.

Oto, jak prezentowała się czołówka Plebiscytu do chwili zamknięcia tego wydania „Kurka” (podajemy nazwiska w kolejności alfabetycznej): Piotr Bera (Dłużek), Marcin Błaszczak (Romany), Zdzisław Bogacki (Lemany), Barbara Bruździak (Wielbark), Wiesław Domalewski (Orzyny), Mariola Jabłońska (Jesionowiec), Elżbieta Poniatowska (Rańsk).

(ew)

FINAŁOWA PIĘTNASTKA:

* Gmina Dźwierzuty:

To już ostatni kupon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Gmina Jedwabno:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Gmina Pasym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Gmina Rozogi:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Gmina Szczytno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Gmina Świętajno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Gmina Dźwierzuty