Dziś w naszym Plebiscycie swoich kandydatów rekomenduje blisko związany ze sportem przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Łachacz. Zadanie, jak przyznaje nie jest łatwe.

Trudny wybór
Przewodniczący Tomasz Łachacz: - Wszyscy kandydaci są wyjątkowi i mają wybitne osiągnięcia sportowe

- Uważam, że wszyscy kandydaci zgłoszeni do XXVI Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Szczycieńskiego w roku 2022 są wyjątkowi i mają wybitne osiągnięcia sportowe. Myślę, że mieszkańcy powiatu, podobnie jak i ja, będą mieli dylemat kogo wyróżnić – mówi szef Rady Miejskiej. Jego zdaniem na szczególną uwagę zasługują osiągnięcia Jakuba Popa - wśród juniorów oraz Macieja Wojciechowskiego i Rafała Kota – wśród seniorów. Oto jak to uzasadnia.

Jakub Pop – wszechstronnie uzdolniony sportowiec, który sport uprawia od dziecka. Osiąga duże sukcesy w boksie, jednak równie dobrze gra w piłkę nożną, którą z sukcesami trenował w szczycieńskich klubach. Dzięki swojej determinacji osiąga wyznaczone cele i zapewne nieraz jeszcze usłyszymy o jego sukcesach.

Maciej Wojciech owski oraz Rafał Kot – wytrwale biegając zdobywają najwyższe laury i przy tym wspaniale promują nasz powiat. Doceniam ich za całokształt osiągnięć sportowych w ostatnich latach i postawę życiową. Dla wielu początkujących sportowców mogą być wzorem, inspiracją do uprawiania sportu.

TYPUJĄ CZYTELNICY

Tomasz Łachacz, przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie

JUNIORZY

1. Jakub Pop

2. Karol Kijewski

3. Karolina Piechowicz

SENIORZY

1. Maciej Wojciechowski

2. Rafał Kot

3.  Gabriel Sachajczuk