Zawodnicy sekcji bokserskiej Gwardii Szczytno oraz Boksu Jedwabno wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich im. Janusza Gortata w Jaworznie. W zawodach wystąpili młodziczki i młodzicy z rocznika 2007/2008 oraz adepci pięściarstwa.

Turniej w Jaworznie
Podopieczni trenera Jagiełły w Jaworznie pokazali się z dobrej strony

Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W wadze 52 kg i 66 kg zwyciężyli Marcel Bogdański i Jakub Pop. Drugie miejsca w wadze 54 kg i 66 kg zajęli Patryk Salwański i Kacper Czyżman.

Dodatkowo walki pozaturniejowe stoczyli: Karol Lisiewicz, Nikodem Imielski, Czarek Panuś, Mateusz Radkiewicz oraz adept – Igor Jagiełło. - Wszyscy zaprezento wali się bardzo dobrze i z imprezy międzynarodowej wrócili z nowymi doświadczeniami – cieszy się trener Zenon Jagiełło.

Trener Zenon Jagiełło zaprasza kibiców bokserskich w sobotę 13 listopada 20021 roku do hali sportowej w Jedwabnie. Tam od godziny 11.00 rozgrywany będzie „Pierwszy Krok Bokserski oraz walki sparingowe” z udziałem zawodników reprezentujących kluby bokserskie z całej Polski oraz Litwy i Estonii. - Jest to przedsięwzięcie mające na celu propagowanie sportu w powiecie szczycieńskim, jak i też utrwalenie współpracy między klubami oraz zawodnik ami – mówi trener Jagiełło.

(z)