Zespół TVN-u Szczytno zajął 4. miejsce w Mistrzostwach Województwa w Futsalu, które odbyły się w Lubawie.

TVN tuż za podium

W mistrzostwach uczestniczyło 14 zwycięzców lig o zasięgu powiatowym. Szczycieński TVN, głównie z zawodnikami IV-ligowego MKS-u w składzie, oparł się o podium. W ćwierćfinale szczytnianie pokonali Siecioprojekt Olsztyn 6:1, ale w następnych meczach musieli już uznać wyższość rywali. W półfinale ulegli ubiegłorocznym triumfatorom, Szkłomalowi Lubawa 0:6, a w meczu o 3. miejsce przegrali z Remedium Kętrzyn 1:7. Tytuł mistrzowski przypadł ZAW-BUD-owi Iława, który w decydującym pojedynku pokonał 3:2 zespół gospodarzy.

Przypomnijmy, że poprzednie mistrzostwa, pierwsze w historii, odbyły się w naszym mieście. Zwycięzca szczycieńskiej ligi, MOS, był wówczas 9., a TVN zajął 11. miejsce.