To już przedostatni kupon, który zamieszczamy na naszych łamach. Przypominamy, że ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się w piątek 16 marca. Laureaci, którzy znajdą się w czołowej „dziesiątce” seniorów i „piątce” juniorów zostaną przez nas oczywiście poinformowani wcześniej.

Typują Dziś w roli sportowych ekspertów typujących swoich faworytów występują Halina Biziuk i Grażyna Saj-Klocek z popularnej drużyny „Kręciołów”. Obie Panie, które w przeszłości były już laureatkami naszego Plebiscytu, przyniosły do redakcji wypełnione kupony, do których dołączyły krótkie uzasadnienie za co tych, a nie innych sportowców, postanowiły wyróżnić.

SENIORZY

1. Konrada Bukowieckiego - za rekordowe pchnięcia kulą. Jego sportowe wyczyny sprawiają, że nasze Szczytno jest rozpoznawalne i kojarzone właśnie z nim. Niedawno spotkała nas wielka przyjemność, gdy od osoby, której podałyśmy nazwę naszego rodzinnego miasta, usłyszałyśmy radosny okrzyk: „Bukowiecki jest od was”. Mając takie wysportowane i rozpoznawalne „plecy”, wypada tylko dziękować za splendor.

2. Macieja Wojciechowskiego - za sportową wszechstronność i wytrwałość.

3. Rafała Kota - za bieganie po terenie płaskim i po górach.

JUNIORZY

1-2. Igora Jędrzejczyka i Dawida Przybyszewskiego ponieważ wiemy, że w przyszłości zastąpią Lewandowskiego

3. Karola Kijewskiego, gdyż uważamy , że rzut oszczepem dzięki wyczynom Karola już niedługo będzie popularny i dorówna wyczynom Konrada Bukowieckiego.