Orlen Reklama Top

W miniony weekend młodzi zawodnicy z Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia Szczytno wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w Ciechanowie i Warszawie.

Udany weekend szczycieńskich lekkoatletów
Jakub Borkowski (z lewej) ustanowił rekord życiowy 47,15 m. Świetnie spisał się też drugi z podopiecznych Macieja Bukowieckiego (z prawej) - Karol Kijewski (w środku)

W sobotę podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Ciechanowie rekord życiowy w biegu na 300 m - 45,63 s, ustanowiła Anna Bojanowska. W niedzielę natomiast podczas zawodów w Warszawie świetnie zaprezentował się Karol Kijewski, ustanawiając po raz kolejny rekord życiowy w rzucie dyskiem 1 kg - 32,48 m , co pozwoliło na zajęcie pierwszego miejsca w kategorii dzieci starszych. Pierwsze miejsce w kategorii juniorów młodszych w rzucie dyskiem 1, 5 kg zdobył również Jakub Borkowski, ustanawiając rekord życiowy 47,15 m. Kuba zajął również drugie miejsce w pchnięciu kulą 6 kg z wynikiem 14,71 m.

(ll)

Nową „życiówkę” na zawodach w Ciechanowie ustanowiła też Anna Bojarska (z prawej), sprawiając wiele radości swojej trenerce Danucie Bukowieckiej