FC Walkielona wygrała IX Nocny Turniej Drużyn 6-osobowych o Puchar Wójta Gminy Dźwierzuty. Do zmagań przystąpiło dwanaście drużyn nie tylko z naszego powiatu.

W Dźwierzutach wieczorową porą
Na pozowanie do wspólnego zdjęcia uczestników i organizatorów turnieju nigdy nie jest za późno – nawet jeśli jest już grubo po północy

Uczestników podzielono na trzy grupy. Mecze rozpoczęły się po godzinie 18., czyli jeszcze przy świetle dziennym, ale całość zmagań zakończono około 2. w nocy. W pierwszej fazie poziom poszczególnych zespołów był zróżnicowany. Wyników dwucyfrowych nie zanotowano – najwyższe zwycięstwa to 7:0. W ćwierćfinale FC Walkielona pokonała Chem Prof 1:0, Street Football wygrał z Rzeckiem 3:0, Stromyk Mojtyny pokonał Wiecznie Młodych 4:0, natomiast Brygada Kryzys uległa WKS-owi 3:4. W półfinale FC Walkielona rozgromiła Street Football, natomiast Stromyk Mojtyny wygrał z WKS-em. W spotkaniu o 3.miejsce Street Football pokonał 3:2 WKS. W finale FC Walkielona pewnie wygrała ze Stromykiem Mojtyny 4:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Kulesik (FC Walkielona), za najlepszego bramkarza uznano Krzysztofa Zdrojewskiego (WKS), królem strzelców został Brajan Kisiel (Street Football).

(orz)