W najbliższą niedzielę wszystko w rozgrywkach Szczycieńskiej Halowej Piłki Nożnej będzie jasne. Dowiemy się przede wszystkim, kto zostanie mistrzem, bo sprawa przed ostatnią serią spotkań w I lidze mocno się skomplikowała.

W poprzedniej serii rozgrywek szczycieńskiej halówki sypnęło dwucyfrówkami, teraz z kolei część drużyn nie skompletowała składów i odgwizdano trzy walkowery. Przed ostatnim weekendem sprawa tytułu mistrzowskiego jest jasna w II i III lidze – pierwsze miejsce zapewnili już sobie FC Kwadrat oraz Tiger Wały. Do dużej niespodzianki doszło w I lidze. Przedostatnie w tabeli Twarde Chrupki rozbiły lidera i tym samym Binsoft utrudnił sobie drogę w walce o miano najlepszej drużyny całych rozgrywek.

Oto wszystkie rezultaty z ostatniego weekendu:

I liga

Promil – Twarde Chrupki 0:3 wo., Twarde Chrupki – Binsoft 4:1, Brygada Kryzys – FM Bravo 1:2, FC Budowlani – Specjal Wielbark 1:6.

II liga

FC Kwadrat – SKS Szczytno 7:4, FC Kwadrat – WSPol 3:0 wo., Tylko Futbol – Rotation Team 4:8, Płomień – WSPol 3:0 wo., Gwardia Jarka – Plus 40 3:3.

III liga

Tiger Wały – Versace FC 9:1, Olszyny Team- WPZ Lemany 6:2, Wałpusza 07 – GKS Rozogi 3:7, Jerutki – Tiger Wały 1:6, GKS Rozogi – Olszyny Team 5:2, WPZ Lemany – Versace FC 3:6.

W I lidze, po 13 rozegranych spotkaniach, prowadzi Binsoft (26 p.), który o oczko wyprzedza FM Bravo i Specjala Wielbark. Szansę na mistrzostwo stracili Budowlani i Brygada Kryzys. Na czele II ligi znajduje się (i tam pozostanie) FC Kwadrat (32). Druga w tabeli Gwardia Jarka ma 25 p., a do rozegrania w najbliższy weekend zostały tylko po dwa spotkania. w III lidze tytuł mistrzowski zapewnił sobie Tiger Wały (30), który do rozegrania ma jeszcze jeden mecz. Druga w tabeli drużyna z Olszyn zgromadziła 28 punktów, ale ma za sobą wszystkie spotkania.

(orz)