Brydżyści SM Odrodzenie Szczytno awansowali do finału drużynowych mistrzostw okręgu.

W rozgrywkach uczestniczyło 20 zespołów podzielonych na 2 grupy. Do kolejnej fazy awansowało 8 zespołów. W play-off Odrodzenie wygrało najpierw z Leśnikiem Nowe Ramuki, potem pokonało Narie Morąg. W najbliższy weekend w finale nasi brydżyści zmierzą się ze zwycięzcą meczu Warmia Dymer Biskupiec – Mrągowia Mrągowo. Stawką jest bezpośredni awans do II ligi.

Trzon drużyny Odrodzenia stanowią: Janusz Borowiński-Bogdan Lesiński oraz Leszek Mielczarek-Wojciech Wrześniowski. W zespole występują ponadto: Jarosław Kłosiński, Wiktor Niewiara, Janusz Romański, Wojciech Walkiewicz oraz zawodnicy z Olsztyna: Mirosław Doroszuk i Michał Zbieranek.

***

Brydżyści ze Szczytna mogą być zadowoleni z lutowej edycji Korespondencyjnych Mistrzostw Polski, w której udział wzięło 851 par. Duet Leszek Mielczarek-Wojciech Wrześniowski zajął 5. miejsce w kraju ( 1. w okręgu), natomiast para Janusz Borowiński - Bogdan Lesiński była 19. (3. w okręgu).