Już około 30 lokalnych przedsiębiorców zadeklarowało swój udział w kolejnej edycji akcji „Szczytno – 50%” W tym roku potrwa ona przez cały tydzień, od 12 do 18 lutego. Organizatorzy zachęcają kolejne firmy do zgłaszania swoich promocyjnych ofert.

Walentynkowe zniżki tuż - tuż
Radni (od lewej) Rafał Kiersikowski, Sławomir Staszak i Tomasz Łachacz, zachęcają kolejnych przedsiębiorców do udziału w akcji „Szczytno - 50%”

Akcja „Szczytno – 50%” powraca. Inicjatywa trzech miejskich radnych: Rafała Kiersikowskiego, Tomasza Łachacza oraz Sławomira Staszaka, ma na celu promocję miasta oraz przełamanie zimowego marazmu. W tym roku kolejna jej odsłona potrwa cały tydzień, w dniach 12 – 18 lutego. - Do tej pory swój udział w akcji zgłosiło 30 firm, głównie z terenu miasta – informują organizatorzy. Podobnie jak w latach, ubiegłych są to m.in. lokale gastronomiczne, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, salon meblowy, sklep z bielizną, gabinet weterynaryjny, herbaciarnia, a także zakład fotograficzny. - Będzie można tam zrobić sobie, w promocyjnej cenie, zdjęcia z ukochaną osobą – zdradza Rafał Kiersikowski. Organizatorzy zachęcają kolejnych lokalnych przedsiębiorców do udziału w akcji. Swoje zgłoszenia mogą oni kierować na adres mailowy: , lub za pośrednictwem strony facebookowej „Projekt Szczytno za 50%”.

(ew)