W czwartek 1 lipca około godziny 21.30 w Sawicy doszło do kolizji z udziałem audi A4 i fiata punto.

Weekend obfity w kolizje
57-letni kierowca renault i jego 47-letnia pasażerka nie odnieśli poważniejszych obrażeń
Kierująca peugeotem 19-latka nie wymagała hospitalizacji

Pierwszym z aut kierował 64-latek, z którym podróżowały dwie pasażerki w wieku 14 i 44 lat. Fiatem punto jechał tylko 19-letni kierowca. W chwili dotarcia na miejsce służb ratunkowych wszyscy uczestnicy zdarzenia przebywali poza pojazdami i nie zgłaszali żadnych dolegliwości zdrowotnych.

Dzień później, w piątek 2 lipca w Jedwabnie renault scenic zderzył się z volkswagenem passatem, który następnie wpadł do rowu. Renault podróżowali 57-letni kierowca oraz 47-letnia pasażerka. Volkswagenem poruszał się tylko jego 24-letni kierowca. Mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia udzielili strażacy. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego okazało się, że nikt nie wymagał hospitalizacji.

Tego samego dnia w Wielbarku kierująca peugeotem 207 19-latka straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń i po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostała na miejscu zdarzenia.