Paweł Więcek z OSP Olszyny powtórzył swój sukces sprzed roku i ponownie wygrał Powiatowy Turniej Służb Mundurowych w Tenisie Stołowym.

Więcek obronił tytuł

W turnieju, który odbył się w minioną sobotę w hali szczycieńskiego MOS, rywalizowali miłośnicy tenisa stołowego związani z OSP Szczytno, Olszyny, Dźwierzuty, Romany, Piasutno, Szuć, Wielbark, Wesołowo, Nowy Dwór, Aresztem Śledczym w Szczytnie, szczycieńską Komendą Powiatową Policji, JW Lipowiec, Nadleśnictwami Spychowo i Korpele oraz WSPol Szczytno. W stawce 26 zawodników najlepszy okazał się Paweł Więcek z OSP Olszyny, który w finale pokonał Łukasza Koziatka z OSP Dźwierzuty. Trzecie miejsce zajął Robert Biliński, reprezentujący OSP Romany.

- Poziom tego turnieju był najwyższy z dotychczasowych, pomimo mniejszej frekwencji – uważa sędzia główny, zastępca komendanta powiatowego PSP w Szczytnie Jacek Baczewski.

Nagrody w postaci statuetek oprócz zawodników z podium otrzymali: Kazimierz Wróblewski (OSP Piasutno), Karol Grabus (JW Lipowiec) i Mariusz Daszewski (KPP Szczytno).

(orz)