Omulew Wielbark bardzo dobrze spisuje się w przedsezonowych sparingach.

Wielbark zgasił Iskrę

Tydzień temu zespół z Wielbarka wygrał na boisku w Iłowie 2:0 (do przerwy 1:0) z III ligowym Startem Działdowo. Bramki strzelili Mariusz Miłek i Arkadiusz Cieślik. W ostatni weekend doszło do kolejnego meczu, tym razem na sztucznej murawie w Ostrołęce, a rywalami zespołu trenera Korczakowskiego był Iskra Krasne, ekipa, która na co dzień występuje w klasie okręgowej. Mecz zakończył się przekonującym zwycięstwem wielbarczan 4:0, choć do przerwy nie padła ani jedna bramka. - Dobrze wyglądaliśmy na tle rywala pod względem motorycznym. W drugiej połowie opadli z sił, co przełożyło się na nasze wysokie zwycięstwo – mówi trener. Bramki strzelili Mariusz Miłek (2 gole), oraz Domżalski i Opalach. Już w najbliższy weekend piłkarzy Omulwi czeka kolejny sprawdzian. Tym razem na boisku w Kętrzynie ich rywalem będzie MKS Korsze.