Robert Biliński z Jednostki Wojskowej w Lipowcu zwyciężył w I Powiatowym Turnieju Pracowników Służb Mundurowych w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 39 zawodników.

Wojsko górą

Turniej zorganizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie i Miejski Ośrodek Sportu odbył się w sobotę 4 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej na ul. Lanca. W szranki stanęło 39 uczestników reprezentujących zawodową i ochotniczą straż pożarną, funkcjonariusze komendy policji, pracownicy aresztu śledczego, żołnierze z Jednostki Wojskowej w Lipowcu oraz przedstawiciele czterech nadleśnictw. Najlepszym zawodnikiem tenisowych zmagań okazał się Robert Biliński z JW w Lipowcu. W finale pokonał Michała Kozłowskiego z OSP Rozogi. Na trzecim miejscu podium stanął Jacek Breński, także reprezentujący jednostkę w Lipowcu. Pierwsza trójka turnieju otrzymała dyplomy i puchary ufundowane przez posła Adama Krzyśkowa, burmistrz Danutę Górską oraz starostę Jarosława Matłacha.

NAJLEPSZA ÓSEMKA TURNIEJU: 1. Robert Biliński (JW Lipowiec), 2. Michał Kozłowski (OSP Rozogi), 3. Jacek Breński (JW Lipowiec), 4. Marcin Zapadka (OSP Jedwabno), 5. Bogdan Komosiński (OSP Piasutno), 6. Grzegorz Szynkiewicz (OSP Rumy), 7. Paweł Mierzejewski (KP PSP), 8. Bogdan Rekosz (OSP Klon).