Tegoroczne wakacje jeszcze trwają, ale lotnisko w Szymanach już przygotowuje się do następnego sezonu. W sprzedaży pojawiły się właśnie oferty wczasów i wycieczek na przyszłoroczne lato z wylotem bezpośrednio z podszczycieńskiego portu. W siatce połączeń znajdą się dwa kierunki – do Tunezji i Turcji.

Z Szyman do Turcji i TunezjiPobyt w Turcji oferuje touroperator Itaka, który w czerwcu tego roku po raz pierwszy uruchomił wakacyjne loty z Szyman do lotniska w Antalyi. Zainteresowanie nimi okazało się na tyle duże, że organizator już rozpoczął sprzedaż na kolejny sezon letni. Loty z Szyman do Turcji planowane są w każdą środę od 19 czerwca do 25 września 2024 r.

Nowym partnerem Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury jest biuro podróży Rainbow. Przygotowało ono ofertę wczasów w Tunezji w sezonie letnim 2024 r. Polecimy tam bezpośrednio z Szyman w każdy czwartek od 29 sierpnia do 26 września przyszłego roku. Rezerwacji można dokonywać w biurach podróży oraz na stronach touroperatorów. - Cieszę się, że kolejne renomowane biuro podroży – Rainbow, zdecydowało się na uruchomienie sprzedaży wycieczek do Tunezji z wylotem z warmińsko – mazurskiego portu i wierzę, że to dopiero początek udanej współpracy – mówi prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o. Wiktor Wójcik, zdradzając, że prowadzone są rozmowy dotyczące uruchomienia innych kierunków wakacyjnych w 2024 r.

(kee)