Zawodnicy AKB Szczytno uczestniczyli w kolejnych biegowych imprezach. Po występie w maratonie w Toruniu zaliczyli także Półmaraton Węgorza.

Szczytnianie znaleźli się w gronie ponad 300 osób, które ukończyły przeprowadzony w długi weekend VIII Półmaraton Węgorza. Jan Majewski był w Węgorzewie 96. (1:34.07), Stefan Jankowski - 181. (1.kat. wiek., 1:48.21), Artur Trochimowicz - 182. (ten sam czas). Zwycięzca, Ukrainiec Yuriy Giczun, przekroczył linię mety z czasem 1:08.22. Zawodnikom AKB nie poszczęściło się w przeprowadzonym po biegu losowaniu 20 węgorzy - ryby powędrowały w inne ręce.

Kilka dni wcześniej szczytnianie, w nieco innym składzie, pojechali do Torunia, by wystartować w 26. Międzynarodowym Maratonie Toruńskim. Kazimierz Czarnota zajął 241. miejsce (3:42.56), Stefan Jankowski był 341. (3:59.50), natomiast Artur Trochimowicz - 347. (4:00.36) Wygrał Adam Dobrzyński, który uzyskał czas 2:23.19. Bieg ukończyło prawie 600 zawodników.