Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał popularnego programu „Szansa na sukces”. Wystąpi w nim zwyciężczyni jednego z odcinków, Joanna Siwik ze Szczytna. Stawką jest występ na festiwalu w Opolu. O tym, czy przypadnie on w udziale utalentowanej szczytniance, zadecydują SMS-y wysyłane przez telewidzów.

Zagłosujmy, by zaśpiewała w Opolu
Przed Joanną Siwik szansa na występ w Opolu. Czy tam pojedzie, zależy od telewidzów

Joanna Siwik ze Szczytna na początku kwietnia wygrała pierwszy odcinek reaktywowanego po latach programu „Szansa na sukces”. Zwycięstwo zapewniła sobie, wykonując utwór Ani Wyszkoni „Biegnij przed siebie”. To dało jej przepustkę do udziału w finałowym odcinku, którego stawką jest występ na festiwalu w Opolu. Jego emisja nastąpi już w najbliższą niedzielę 19 maja. Oprócz Joanny, wystąpią w nim również zwycięzcy pozostałych odcinków. O tym, kto pojedzie do Opola, zdecydują telewidzowie, wysyłając podczas programu SMS-y. Utalentowana wokalnie szczytnianka nie ukrywa, że liczy na wsparcie mieszkańców rodzinnego miasta.

Joanna Siwik jest muzycznym samoukiem. Śpiewa od dziecka. - Od najmłodszych lat zawsze coś tam sobie nuciłem pod nosem – wspomina. Pierwszym jej sukcesem było zwycięstwo w konkursie pastorałek, który wygrała, mając zaledwie sześć lat. Na co dzień pracuje jako regionalny przedstawiciel zajmujący się terminalami płatniczymi. Prowadzi też bloga poświęconego zdrowemu żywieniu. Jest mężatką, ma córeczkę.

(ew)