W sobotę w Białymstoku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO PODLASIE CUP. Wystartowało 358 zawodników z 29 klubów z całej Polski. Był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się w Katowicach.

Zawody w Białymstoku
Aleksandra Kruszyńska zajęła drugie miejsce, a Miłosz Gacioch był trzeci

Akademię Sztuk Walki-Novum Szczytno reprezentowali Miłosz Gacioch, Żyliński Natan oraz Aleksandra Kruszyńska. W konkurencji kata Aleksandra Kruszyńska zajęła drugie miejsce. W kumite wystartowali Miłosz Gacioch i Natan Żyliński. Miłosz po trzech ciężkich walkach ostatecznie zajął III miejsce. Natan po wygranej pierwszej walce, w drugiej musiał uznać wyższość przeciwnika. Ostatecznie uplasował się na miejscu 5-8. - Gratulacje dla naszych zawodników i trzymajcie kciuki za powodzenie w najbliższych startach – mówi trener Dariusz Hrynowiecki.