Zawody w Ostródzie

Blisko 150 zawodników i zawodniczek z Polski i Litwy wzięło udział w XII Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo w Ostródzie. Policyjny Klub Sportowy w Szczytnie reprezentowała 12-osobowa ekipa. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Maja Brumer, wygrywając obie walki w swojej kategorii przed czasem i Michał Jędrzejczyk, który po wygraniu trzech walk, dopiero w dogrywce finału, nieznacznie uległ zawodnikowi z Olsztyna.

Wyniki zawodników/-czek Policyjnego Klubu Sportowego w Szczytnie:

Dzieci młodsze (1999 r. i młodsi)

I m. - Maja Brumer (kat. wag. do 26 kg)

II m. - Michał Jędrzejczyk (kat. wag. do 40 kg)

III m. - Jan Ostrowski (kat. wag. do 26 kg)

III m. - Konrad Stepnowski (kat. wag. do 26 kg)

Dzieci starsze (1997 - 98 r.)

IV m. - Sebastian Szczechura (kat. wag. do 40 kg)

IV m. - Kamil Mikuszek (kat. wag. do 32 kg)

V m. - Paweł Markowski (kat. wag. do 40 kg)

VI m. – Igor Łabuz (kat. wag. do 36 kg)

VII m. - Kacper Świerczewski (kat. wag. powyżej 40 kg)

Młodzicy (1995 - 96 r.)

IV m. - Maciej Woźniak (kat. wag. do 48 kg)

V m. - Piotr Leniart (kat. wag. do 40 kg)

VII m. - Bartosz Krawczyk (kat. wag. do 40 kg)

Dzień później w Ostródzie odbyła się VII Warmińsko-Mazurska Olimpiada Młodzieży w Judo. W zawodach startowało ponad 80 zawodników i zawodniczek z 9 klubów z naszego województwa. W zawodach wystartowało dwóch reprezentantów Policyjnego Klubu Sportowego w Szczytnie. Drugie miejsce w kategorii wagowej do 40 kg zajął Krystian Stepnowski, który wygrał 2 walki i jedną przegrał, Adam Wasiak w kategorii wagowej do 50 kg zajął 5. miejsce.

Trenerami judoków są Tadeusz i Michał Dymerscy.