Jeszcze tylko do piątku czekamy na kupony i SMS-y z głosami w I etapie Plebiscytu na Supersołtysa Powiatu Szczycieńskiego. Za tydzień przedstawimy Czytelnikom finałową piętnastkę uczestników naszej zabawy.

Zostały tylko dwa dni

Czytelnicy, którzy jeszcze nie zagłosowali, a chcą, by sołtys z ich miejscowości znalazł się w finale plebiscytu, mają czas na oddanie głosów do piątku 4 kwietnia. W I etapie naszej zabawy wybieramy spośród wszystkich sołtysów powiatu szczycieńskiego. Za tydzień przedstawimy listę piętnaściorga finalistów, którzy będą rywalizować w II etapie. Znajdzie się na niej po dwóch sołtysów z każdej gminy, z wyjątkiem największej gminy Szczytno – z niej do finału wejdzie trzech kandydatów do tytułu Supersołtysa. Przypomnijmy, że w tym roku naprawdę jest o co walczyć. Sołectwa, których przedstawiciele zajmą trzy najwyższe miejsce na plebiscytowym podium, otrzymają nagrody od starosty w wysokości 3, 2 i 1 tysiąca złotych. Dodatkowo nagrody swoim reprezentantom z finałowej piętnastki ufundują włodarze wszystkich gmin.

W tym tygodniu drukujemy ostatni już plebiscytowy kupon I etapu.

(ew)

JAK GŁOSOWAĆ?

Na sołtysów można głosować na tradycyjnych kuponach drukowanych w „Kurku” oraz drogą esemesową. Wystarczy tylko wpisać kod umieszczony obok nazwiska wybranego sołtysa, a następnie wysłać go pod numer 72624 (koszt 2 zł + VAT). Pełna lista uczestników plebiscytu wraz z kodami znajduje się na stronie internetowej www.kurekmazurski.pl