Reklama

Węgiel

Podczas przerwy zimowej, wydłużonej z powodu niekorzystnej aury, doszło do sporej rewolucji w składzie najwyżej notowanej naszej drużyny, czyli Błękitnych Pasym. Kadra wystawiona na wiosnę będzie się dość istotnie różniła od tej znanej z rundy jesiennej.

Błękitni przed piłkarską wiosną
Wiosną dla Błękitnych zagrają ponownie: Kamil Świercz i Gabriel Sachajczuk

O problemach organizacyjnych pasymian, związanych z wycofaniem się tytularnego sponsora, już pisaliśmy. Wspominaliśmy także o niektórych zmianach kadrowych. Z grą dla Błękitnych pożegnało się dwóch doświadczonych piłkarzy: Marcin Łukaszewski i Bartosz Nosowicz. Z półrocznego wypożyczenia wraca do Leśnika Nowe Ramuki bramkarz Krystian Zink. Z powodu urazu z występów zrezygnował Robert Malanowski. Osłabieniem w kilku pierwszych meczach będzie absencja dwóch ważnych graczy: Arkadiusza Sokołowskiego i Dawida Mikulaka. Do gry w Gwardii wracają Dawid Manowski i Grzegorz Kozicki.

Luki w składzie zostaną w pewien sposób uzupełnione. Do listy nowych zawodników, o których pisaliśmy przed tygodniem (Wiktor Żubrowski, Sebastian Kowalczyk, Mateusz Stępień), dołączają Gabriel Sachajczuk (wypożyczenie) i Kamil Świercz (transfer definitywny).

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.