- Nie pozwolę zamknąć nas w małomiasteczkowych stereotypach – deklaruje kandydat Koalicji Obywatelskiej na burmistrza Szczytna Stefan Ochman. Na liście jego obietnic znalazły się m.in. wsparcie lokalnych przedsiębiorców w zakresie tworzenia dobrze płatnych miejsc pracy, modernizacja oczyszczalni ścieków, budowa amfiteatru oraz aktywizacja mieszkańców poprzez powołanie Młodzieżowej Rady Miejskiej i Rady Seniorów.

Chcą wpuścić świeżą krew do ratusza
Stefan Ochman (drugi z lewej) w walce o fotel burmistrza Szczytna może liczyć na wsparcie lokalnych parlamentarzystów i działaczy Platformy Obywatelskiej

CZAS NA NOWE POKOLENIE

Stefan Ochman jako pierwszy zadeklarował swój start w wyborach na burmistrza Szczytna, jeszcze w połowie ubiegłego roku. W miniony poniedziałek, w siedzibie biura poselsko – senatorskiego Koalicji Obywatelskiej na ul. Kościuszki odbyła się jego oficjalna prezentacja z udziałem czołowych działaczy Platformy Obywatelskiej w regionie. Uczestniczyli w niej poseł i wiceminister funduszy i polityki regionalnej, a zarazem szef wojewódzkich struktur partii Jacek Protas, poseł Janusz Cichoń oraz senatorka Ewa Kaliszuk. Wiceminister Protas, podkreślając stosunkowo młody wiek kandydata (39 lat), zauważał, że ma on już duże doświadczenie w pracy menedżerskiej jako dyrektor w Porcie Lotniczym Olsztyn – Mazury w Szymanach.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.