Po ponad miesiącu urzędowania burmistrz Stefan Ochman ma wreszcie zastępcę. Postawił na pochodzącego z Pasymia Michała Trusewicza, długoletniego pracownika Regionalnej Izby Obrachunkowej, a ostatnio – naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miejskim w Piszu. - Przyszedłem tu do ciężkiej pracy. Chcę dać z siebie sto procent, a nawet więcej – deklaruje nowy wiceburmistrz.

Chce dać z siebie sto procent, a nawet więcej
Michał Trusewicz (z prawej) został powołany przez burmistrza Stefana Ochmana na stanowisko wiceburmistrza we wtorek, ale pracę w szczycieńskim ratuszu rozpocznie na dobre 20 czerwca

To już koniec spekulacji. Zastępcą burmistrza Stefana Ochmana został Michał Trusewicz. Swoje urzędowanie w szczycieńskim ratuszu rozpocznie 20 czerwca, choć włodarz powołał go na stanowisko w miniony wtorek. To doświadczony urzędnik i samorządowiec. Ma 48 lat i pochodzi z Pasymia, ale Szczytno, jak zapewnia, jest mu doskonale znane. Tu ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego. Po studiach rozpoczął trwającą 17 lat pracę w Regionalnej Izbie Obrachunkowej.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.