Podczas poniedziałkowego posiedzenia komisji rewizyjnej radny Rafał Kiersikowski zasugerował, że w razie ponownej wygranej Krzysztofa Mańkowskiego w wyborach na burmistrza Szczytna, jego nową zastępczynią zostanie naczelniczka Wydziału Gospodarki Miejskiej Katarzyna Hrybek – Dudek, a dotychczasowa – Ilona Bańkowska będzie prezesem spółki „Aqua”. Włodarz na te informacje reaguje śmiechem, ale radny zapewnia, że pochodzą one z wiarygodnego źródła.

Czy zamieni Ilonę na Katarzynę?
Katarzyna Hrybek – Dudek (z lewej) już raz zajęła miejsce Ilony Bańkowskiej, kiedy to w 2019 r. objęła po niej stanowisko naczelniczki Wydziału Gospodarki Miejskiej. Czy historia się powtórzy?

Zbliżające się wybory samorządowe rozpalają emocje szczycieńskich samorządowców. W związku z tym pojawia się coraz więcej spekulacji nie tylko na temat tego, kto w nich wystartuje, ale też personalnych przetasowań, które mają nastąpić już po wyłonieniu władz na nową kadencję. Ostatnio rewelacjami na ten temat podczas posiedzenia komisji rewizyjnej Rady Miejskiej podzielił się z jej uczestnikami radny Rafał Kiersikowski.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.