Klub radnych miejskich Prawa i Sprawiedliwości usunął ze swoich szeregów Agnieszkę Kosakowską, zarzucając jej m.in. działanie na szkodę interesu wyborców. - W tym klubie samodzielne myślenie jest zakazane. Tam potrzebni są „żołnierze” bezwolnie wykonujący polecenia swojego przełożonego – komentuje Kosakowska. Nie ma też wątpliwości, że za jej wyrzuceniem stoi szef powiatowych struktur PiS Henryk Żuchowski.

Dlaczego wyrzucili radną?
Henryk Żuchowski zaprzecza, aby to on stał za wyrzuceniem Agnieszki Kosakowskiej z klubu PiS, ale uważa to posunięcie za słuszne

I TAKĄ RADNĄ SIĘ WYWALA

Szeregi klubu radnych miejskich Prawa i Sprawiedliwości stopniały z pięciorga do czworga członków. Powodem jest usunięcie z niego Agnieszki Kosakowskiej. Uchwałę w tej sprawie członkowie klubu podjęli na początku kwietnia. W swoich wystąpieniach na komisjach i sesjach Rady Miejskiej działa Pani na szkodę interesu klubu radnych PiS oraz naszych wyborców - czytamy w uzasadnieniu. Kroplą, która przelała czarę goryczy, było niedawne głosowanie nad przystąpieniem Szczytna do sieci miast Cittaslow.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.