Przygotowania do tegorocznych Dni i Nocy Szczytna idą pełną parą. Znamy już główne gwiazdy koncertów. Na scenie na pl. Juranda pojawią się m.in. Krzysztof Cugowski, Patrycja Markowska, Żuki i zespół Lemon. Atrakcją sportową mają być zawody kulomiotów z udziałem Konrada Bukowieckiego. Wbrew zapowiedziom byłej burmistrz Danuty Górskiej, miasto nie rezygnuje z wesołego miasteczka.

Dni i Noce jednak z wesołym miasteczkiem
Jedną z gwiazd Dni i Nocy będzie Krzysztof Cugowski, który podczas święta grodu występował już kilkakrotnie. Po raz ostatni w 2015 r., kiedy to pojawił się gościnnie, towarzysząc swoim synom

GWIAZDY ESTRADY I SPORTU

Tegoroczne Dni i Noce Szczytna odbędą się w dniach 19 – 21 lipca. Tradycyjnie już główna scena stanie na pl. Juranda, a ulice Sienkiewicza i Odrodzenia zamienią w handlowy pasaż. Artystyczna formuła imprezy pozostaje bez zmian. Pierwszy, piątkowy wieczór należeć będzie do wykonawców kojarzonych z nurtem disco polo. Na dziś wiadomo, że wystąpi grupa Playboys oraz Dave. - Prowadzimy rozmowy z trzecim wykonawcą, Denzelem – zdradza dyrektor Miejskiego Domu Kultury Andrzej Materna.

Sobotni koncert będzie, tak jak w latach ubiegłych, poświęcony pamięci Krzysztofa Klenczona. Jego piosenki przypomną weterani Dni i Nocy, grupa Żuki.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.