W piątek rozpoczną się Dni i Noce Szczytna. W trakcie tegorocznej imprezy nie zabraknie akcentów związanych z obchodami 300-lecia nadania Szczytnu praw miejskich. Wśród gwiazd, które wystąpią na plaży, pojawią się m.in.: Michał Szpak, Babsztyl, Baranovski i Kombii. Niespodzianką może być Aleja Rocka Symfonicznie, czyli muzyczne widowisko z udziałem artystów z Ukrainy z największymi przebojami muzyki rockowej.

Dni i Noce za pięć dwunastaDYSKOTEKA NA 300-LECIE

Najbliższy weekend w Szczytnie upłynie pod znakiem święta grodu. Dni i Noce rozpoczną się w piątek 21 lipca. Podobnie jak rok temu, główną areną imprezy będzie plaża miejska. Organizatorzy po przerwie spowodowanej pandemią nie wrócili już do zamykania na czas wydarzenia centrum miasta, co spotkało się z pozytywnym przyjęciem. Pierwszy dzień będzie poświęcony obchodom 300-lecia nadania Szczytnu praw miejskich. Związanych z tą rocznicą akcentów nie zabraknie podczas zaplanowanego na godzinę 18.30 otwarcia imprezy. Następnie wystąpi miejscowa grupa DRAVAR. Po niej mieszkańcy i przybyli goście będą mogli się bawić na dyskotece pod gwiazdami, gdzie muzyczną oprawę zapewnią DJ WILGA i DJ GROMEE. Ten drugi to uznany producent, autor tekstów i twórca muzyki klubowej, mający na koncie współpracę m.in. z Edytą Górniak czy zespołem Feel.

SOBOTA NA ROCKOWO, NIEDZIELA ZRÓŻNICOWANA

Sobotni koncert rozpocznie Aleja Rocka Symfonicznie. To międzynarodowe muzyczne widowisko, które zgromadzi na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, solistów, chór i tancerzy z Ukrainy oraz doskonale znany szczycieńskiej publiczności zespół Żuki, który obchodzi swój jubileusz – 35-lecie istnienia. W trakcie występu artyści zaprezentują przeboje m.in. zespołów Queen, The Beatles, Tiny Turner, AC/DC, Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple i Lady Gagi. Spotkanie z muzyką zakończy gwiazda wieczoru, Michał Szpak.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.