Zaczynają się Dni i Noce – Szczytno 2017. Już od wczesnego ranka w piątek zmieni się w mieście organizacja ruchu. Wyłączone z niego zostaną główne ulice w centrum. Nad bezpieczeństwem pieszych i kierowców czuwać będzie szczycieńska policja, wzmocniona posiłkami z komendy wojewódzkiej i WSPol.

Dni i Noce za pięć dwunasta
Nad bezpieczeństwem i płynnością ruchu czuwać mają szczycieńscy policjanci wzmocnieni posiłkami z komendy wojewódzkiej oraz WSPol

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

Najbliższy weekend upłynie w Szczytnie pod znakiem największej plenerowej imprezy miejskiej. To oznacza nie tylko koncerty oraz wydarzenia towarzyszące, ale i zmianę organizacji ruchu. Jak informuje wiceburmistrz Krzysztof Kaczmarczyk, tegoroczne rozwiązania nie będą się różnić od tych z lat poprzednich. Zmiany zaczną obowiązywać od piątku 21 lipca od godz. 5.00, a przestaną – w poniedziałek 24 lipca od godz. 7.00. W tym czasie wyłączone z ruchu będą następujące ulice: Odrodzenia, Kasprowicza, Spacerowa, Kościuszki, od skrzyżowania z Ogrodową, Sienkiewicza do budynku Sądu Rejonowego. Kierowcom wyznaczone zostaną objazdy ulicami leżącymi w ciągu dróg krajowych (ul. Warszawska i Polska), powiatowych (ul. Chrobrego, Kolejowa, Konopnickiej, Leyka) oraz gminnych (ul. Linki). Władze miasta zapewniają, że wszystko będzie należycie oznakowane. Nad bezpieczeństwem i płynnością ruchu czuwać mają szczycieńscy policjanci wzmocnieni posiłkami z komendy wojewódzkiej oraz WSPol. Szczególnie monitorowane przez funkcjonariuszy będą główne skrzyżowania.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.