Radna Hanna Gryczka domaga się pilnych remontów dróg w Leleszkach i Elganowie. Jednak nie tylko ich stan woła obecnie o pomstę do nieba. Burmistrz Cezary Łachmański przyznaje, że zarówno on, jak i pracownicy urzędu dostają za to „baty” od mieszkańców. Z naprawami chce jednak zaczekać, aż ustabilizuje się pogoda.

Dostają baty za drogi
Radna Hanna Gryczka (pierwsza z lewej) o poprawę stanu drogi w Leleszkach apeluje już od lat. Na zdjęciu z 2012 r. z ówczesną sołtys Izabelą Łempicką i mieszkanką wsi Anną Banach

NIE DA SIĘ PRZEJECHAĆ BEZ NIECENZURALNEGO SŁOWA

Niemal co roku na przełomie zimy i wiosny w gminie Pasym powraca temat stanu nawierzchni gminnych dróg. Nie inaczej było podczas lutowej sesji, kiedy to wywołała go radna Hanna Gryczka. Domagała się od władz gruntownych modernizacji odcinków dróg w Leleszkach i Elganowie. Apelowała przy tym o współpracę ze starostwem powiatowym. - Proszę o zwrócenie się z prośbą o remont drogi powiatowej Grom – Elganowo, która jest w złym stanie – zwracała się do burmistrza Cezarego Łachmańskiego Gryczka. Powoływała się przy tym na głosy mieszkańców, których zdaniem jej stan był lepszy, gdy odbywały się tu jazdy testowe samochodów rajdowych.

 

 

Aby zapoznać się z pełną treścią artykułu zachęcamy
do wykupienia e-prenumeraty.